«Зняття порчі» за 41000 гривень: в Запоріжжі розкрили шахрайську схему (ФОТО)

Запорізькі правоохоронці розкрили справу грошових махінацій.

Дві жінки, предствляючи себе «ворожками» і обіцяючи відвернути нещастя, вкрали більше 41 тисячі гривень у 86-річної пенсіонерки, використовуючи її материнські почуття. Поліцейські успішно встановили особи цих зловмисниць.


За деталями розслідування, злочин відбувся, коли незнайомка підійшла до потерпілої на вулиці, представилася як «ворожка» і виголосила передбачення про неминучий похорон сина. Проте, на щастя, на місці з’явилася випадкова перехожа, яка розпізнала «ворожку» і підтвердила її «компетентність». Зловмисниці потім впевнили літню жінку, що їй можна уникнути біди, знявши «порчу».

Після цього, пенсіонерка вийшла з квартири та взяла у пакет 41 тисячу гривень, які вона мала заощадженням. Через певний час вона виявила відсутність грошей у пакунку та звернулась до поліції.

Під час обшуку в помешканні однієї з підозрюваних жінок правоохоронці вилучили гроші, документи, мобільні телефони та інші матеріальні докази. «Ворожкам» було пред’явлено обвинувачення в скоєнні цього злочину. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/znyattya-porchi-za-41000-griven-v-zaporizhzhi-rozkrili-shahrajsku-shemu-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top