Зрадниця із Запорізької області виявилася дівчиною за викликом (ФОТО)

Зрадниця Ганна Левицька повірила в російський світ, спробувала потрапити до «молодіжного парламенту» Мелітополя та потоваришувала з дагестанцями.

Про це повідомляє «РІА М», передає «Акцент».

Про дівчину ходять досить неоднозначні чутки, більше того, вони мають пряме підтвердження.

Ганна Левицька
ПІБ: Левицька Ганна Віталіївна
Дата народження: 25.02.1999 (24 роки)
Місце народження: п. Новознам’янка, Херсонська область
Місце проживання: м. Енергодар, Запорізька область

Цього разу мова йтиме не про уродженку Мелітополя, а про ту персону, яка має до нього безпосереднє відношення. Аня Левицька навчалася у місцевому коледжі, зв’язалася з недолугою компанією, в якій їй уже було не до навчання. Все, на що виявилася здатна майбутня зрадниця – торгувати гумовими тапочками на ринку.

Але з приходом рашистів дівчина добровільно змінила свою проукраїнську позицію і перейшла на бік ворога. Зрадниця почала брати активну участь у «громадському житті» міста при окупаційній владі. За інформацією evocation.info, насамперед вона виступила як кандидат у депутати рашистського «молодіжного парламенту» Мелітополя.

Пізніше Левицька вступила до лав пропагандистського руху «Південь-молодий» і зараз активно агітує за «російський світ», просуває російську культуру та перетягує місцевих дітей та своїх однолітків на російську сторону.

Також Анюта отримала громадянство Росії і займалася діяльністю, яка йде на користь країни-агресора та допомагає робити картинку мирного «російського світу», брала участь у флешмобах та російських святах, які окупанти проводили в Мелітополі, а також на тимчасово окупованих територіях Херсонської області.

Чоловік Анюти, Михайло, заслуговує на окрему увагу. Цей 27-річний зрадник з початком окупації не роздумуючи пішов на уклін до рашистів, щоб досягти хоч якогось уявного успіху. Свою кар’єру Левицький розпочав із посади охоронця на заходах рашистів, зокрема – на псевдореферендумі. Зрадника прийняли до рашистської поліції на дрібну посаду, однак рік тому його просто викинули.

Його дружина Антя вже встигла заробити собі цілком однозначну репутацію, про яку не соромлячись розповідають у соцмережах. За повідомленнями тих, кому не пощастило знати зрадницю, дівчина веде досить розкутий спосіб життя.

Щоб не бути голослівними, люди підтверджують свої слова наочними доказами – фото, на яких Левицька намагається збудувати свою бізнес-схему.

Також Анюта дружить безпосередньо з рашистами — навіть на її сторінці в однокласниках, яку вона продовжувала вести після повномасштабного вторгнення, можна знайти «свіжих» друзів, зокрема — з Махачкали. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/zradnitsya-iz-zaporizkoyi-oblasti-viyavilasya-divchinoyu-za-viklikom-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top