Зрадника України нарешті позбавили повноважень депутата Запорізької облради

Депутата Запорізької обласної ради Миколу Пастушенка позбавлено депутатських повноважень відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» без прийняття відповідного рішення сесії. Це стало можливим лише після оголошення обвинувального вирока суду відносно посіпаки.

Як повідомила пресгрупа облради, судовий розгляд кримінальної справи проводився без обвинуваченого Пастушенка (спеціальне судове провадження), але за участі захисника, якого було призначено державою.

Як вже повідомляв «Форпост», Жовтневий районний суд Запоріжжя днями виніс вирок щодо дніпрорудненського колаборанта: депутату Запорізької обласної ради, який у травні 2022 року добровільно зайняв посаду «главы военно-гражданской администрации г. Днепрорудное» та проголосив себе «головою Дніпрорудненьської міської ради» судом призначено покарання 10 років позбавлення волі.

61-річний Микола Пастушенко раніше працював головою профкому Запорізького залізорудного комбінату, що у Дніпрорудному. Був обраний депутатом Запорізької облрада від «Опозиційного блоку» у 2015 та 2020 роках. До цього був членом «Партії регіонів», у радянські часи — член КПРС.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zradnyka-ukrainy-nareshti-pozbavyly-povnovazhen-deputata-zaporizkoi-oblrady.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top