“Зробити будівлю частиною парку”: архітектор “Метінвест Політехніки” розповів, як виглядатиме новий виш

Нідерландський архітектор проекту гірничо-металургійного університету “Метінвест політехніка”, директор компанії MADMA urbanism+landscape та архітектурного бюро MASA architects Хірокі Мацуура розповів, як покращиться міський парк Маріуполя з розвитком університету. В інтерв’ю УНІАН архітектор, зокрема, розповів, наскільки гармоніюватиме будівля навчального закладу з довкіллям.

На думку пана Мацуури, для концепції проєкту дуже важливий гармонійний симбіоз природи і архітектури.

“Одним з наших головних завдань було не порушити природну красу ландшафту парку, а поліпшити його і зробити більш доступним для жителів Маріуполя”, – сказав він.

Зокрема, архітектор планує зробити будівлю університету частиною парку:

“Воно, звичайно ж, буде виконувати функції університету, але, наприклад, на першому поверсі ми хочемо продовжити парк в саму будівлю, зробити будівлю частиною парку”.

Архітектор підкреслив, що оскільки парк зараз знаходиться в дуже поганому стані, будівля вишу дасть змогу оживити простір.

“Зараз тільки чверть території парку упорядкована, інша частина – занедбана. Ми повинні дозволити людям відвідати будь–яку частину парку, щоб по–справжньому його оживити”, – сказав він.

Як повідомляло раніше видання, перший недержавний гірничо–металургійний університет, заснований групою “Метінвест”, відкриється в Маріуполі. Це буде повноцінний вищий навчальний заклад із професійним викладацьким складом, сучасними освітніми програмами і технологіями, дипломами держзразка і можливістю безкоштовного навчання.

Будівництво планується в Міському саду Маріуполя, територію якого повністю реконструюють в ході будівництва.

Перший набір студентів в гірничо–металургійний університет “Метінвест політехніка” запланований на вересень 2022 року.

Джерело

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zrobiti-budivlju-chastinoju-parku-arhitektor-metinvest-politehniki-rozpoviv-jak-vigljadatime-novij-vish/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zrobiti-budivlju-chastinoju-parku-arhitektor-metinvest-politehniki-rozpoviv-jak-vigljadatime-novij-vish

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top