ЗСУ розтрощили стратегічно важливу техніку окупантів на Запорізькому напрямку, ФОТО

Гармаші 44-ї окремої артилерійської бригади разом з бійцями аеророзвідки 128-ї гірсько-штурмової бригади зробили «бум» між Володимирівкою та Чорноземним і уразили автоматизований комплекс радіоелектронного придушення РБ-301Б “Борисоглєбськ-2”.  

РБ-301Б «Борисоглєбськ-2» – доволі нетривіальний російський автоматизований комплекс радіоелектронного придушення. Він призначений для придушення систем супутникового зв’язку та радіонавігаційних систем КХ та УКХ діапазонів. Пункт управління Р-300КМВ складається з чотирьох людей.

Це вже не перший російський комплекс радіоелектронної боротьби, виведений з ладу на Запоріжжі. Минулого місяця воїни 128-ї ОГШБр підірвали ще одну ворожу станцію РЕБ – «Палантин» – на т.о.території Запорізької області. Тоді вбивство «грози безпілотників», відзняте «Лелекою», сталось за 18 км від лінії фронту, між селами Дніпровка і Чорноземне.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zsu-roztroshchyly-stratehichno-vazhlyvu-tekhniku-okupantiv-na-zaporizkomu-napriamku-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top