ЗСУ знищили важливий для росіян залізничний міст у напрямку Токмаку (ВІДЕО, КАРТА)

Поки росіяни не побудували нову залізницю вздовж Маріуполя та Бердянська, ЗСУ погіршили логістику окупантам, знищивши залізничний міст між тимчасово окупованими Чернігівкою та Токмаком у Запорізькій області.

Як інформує Акцент, відео ураження логістичної артерії росіян опублікували у підрозділі TIVAZ, що працюють на системах HIMARS.

На відео можна побачити приліт відразу кількох ракет GMLRS HIMARS по важливому інфраструктурному об’єкту російської окупаційної армії.

Перерізання логістики пі**рам на Запорізькому напрямку. Не Кримський на жаль, але теж непогано, — прокоментували відео у підрозділі.

Осінтерами було встановлено, що залізничний міст було уражено на захід від смт Чернігівка — залізнична колія далі прямує на Токмак і на Мелітополь.

Як відомо, з минулого року росіяни почали будівництво альтернативної залізничної гілки від Ростова-на-Дону до Криму захопленою території України в Донецькій та Запорізькій областях. Як видно з карт замість дороги Іловайськ — Волноваха — Токмак — Мелітополь росіяни хочуть збудувати дорогу вздовж Азовського моря через Маріуполь та Бердянськ з виходом на Мелітополь. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Схематичне зображення нової залізниці з Ростова-на-Дону до Криму, через ТОТ півдня України. Зеленим кольором позначено існуючі залізничні колії. Фото: Центр журналістських розслідувань Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/zsu-znishhili-zaliznichnij-mist-u-napryamku-tokmaku-video-karta/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top