Звілнене ЗСУ селище Гладосове тепер офіційно українське, жителям розблокують соціальні виплати – Рада

Селище Гладосове, що на Донеччині, розташоване у 20 км від Горлівки. Там живе 121 особа. А поруч – селище травневе. Не дивлячись на малу кількість людей, ці села регулярно у епіцентрі інформаційного поля. Це через близькість війни, захоплення угрупуваннями ДНР, а згодом – звільнення Збройними силами України.

Гладосове звільнили ще у листопаді 2017 року, але тільки вчора, 28 травня 2019-го, вдалось нарешті закріпити законодавчо його український статус. Вчора за постановою Верховної ради Гладосове передали у підпорядкування Бахмутському району Донецької області. Тепер воно у складі Новолуганської сільської ради.

“Жителі звільненого ЗСУ селища Гладосове зможуть відтепер отримувати пенсії і соцвиплати. Прийняли зміни у встановленні меж міста Горлівки та Бахмутського району Донецької області, й розблокували виплати”, – повідомляє Ірина Геращенко у своєму інстаграмі.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/zvilnene-zsu-selishhe-gladosove-teper-oficijno-ukrainske-zhiteljam-rozblokujut-socialni-viplati-rada.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top