Звільнено генерала Назарова звинуваченого в катастрофі ІЛ-76 з Мелітополя

Начальник Генштабу ЗСУ Руслан Хомчак підписав рапорт про звільнення з лав Збройних сил України генерал-майора Віктора Назарова. Про це 10 серпня у»Facebook»повідомив журналіст Юрій Бутусов.

«Назаров насправді вів замість Муженка [колишнього начальника Генштабу] більшу частину роботи з документами в Генштабі, міжнародний блок, був другою за впливом людиною, одночасно виконував обов’язки першого заступника начальника Генштабу», — повідомив Бутусов.

Назаров командував штабом АТО на території Донецької і Луганської областей у 2014 році, коли сталася катастрофа Іл-76 в Луганську.

«Назаров у 2014-му командував штабом АТО на території Донецької і Луганської областей. У цій ролі він брав і ставив підпис під усіма управлінськими рішеннями. Його позиція була багато в чому визначальною в таких операціях, як відправлення Іл-76 в Луганський аеропорт, операції в секторі «Д» під Іловайськом».

Нагадаємо, 27 березня 2017 року Павлоградський міський суд Дніпропетровської області визнав Назарова винним у службовій недбалості, яка призвела до загибелі льотчиків і десантників з літака Іл-76 в Луганському аеропорту. Його засудили до 7 років позбавлення волі, Назаров подав на апеляцію.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/glavnoe/zvilneno-generala-nazarova-zvinuvachenogo-v-katastrofi-il-76-z-melitopolja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top