Звільнено керівника Запорізької обласної прокуратури

Звільнено з посади керівника Запорізької обласної прокуратури Приходько Віктора Валерійовича.

Як повідомляє Офіс генпрокурора, генеральний прокурор Андрій Костін підписав накази про звільнення з адміністративних посад за власним бажанням керівників Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Сумської та Чернігівської обласних прокуратур.

Нагадаємо, окупаційна «влада» з 1 січня 2023 року заборонила розрахунки у гривні на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Усі гривневі готівкові окупанти обіцяють приймати у відділеннях російських банків, які працюють на тимчасово зайнятих територіях, курс при цьому банки встановлюють самі.

Деякі продавці пропонують розплатитися карткою: перевести гривні на їхній особистий рахунок. Проте роблять це «з-під підлоги», бо налякані можливими «облавами» на тих, хто виводить готівку з карток. «Міняли» зараз майже не працюють. Хоча у листопаді-грудні у тимчасово окупованому Мелітополі за виведення гривні ще й доплачували.

Зараз окупаційна «влада» рекомендує здавати готівкову гривню до місцевих осередків «Промзв’язокбанку», «МРБ банку» та «ЦМРБанку». На сайтах цих установ розміщено оголошення, з 2 по 8 січня відділення на тимчасово зайнятих територіях взагалі працюють виключно на прийом валюти від населення. Проте актуального курсу обміну валют на сайтах немає.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа. Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zvilneno-kerivnyka-zaporizkoi-oblasnoi-prokuratury.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top