З’явилися фото наслідків надзвичайної події, що трапилася учора на заводі Мотор Січ

Нагадаємо, що учора в мережі з’явилася інформація про вибухи в Запоріжжі, які нібито сталися на території заводу Мотор Січ. Пізніше в ДСНС повідомили, що насправді ніяких вибухів не було. На вулиці Деповська впала стара огорожа, яка просіла від старості.

Огорожа впала на територію приватного домоволодіння. На щастя ніхто не постраждав.

Сьогодні запорізький активіст Денис Нечепоренко опублікував фото наслідків обвалу. На фото видно великі тріщини на споруді:

«У сусідніх будинках величезні тріщини, абсолютно не дивно, що перша думка людей була про вибух», – зазначив активіст.

#td_uid_1_5e65184531f24 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(https://sky.zp.ua/wp-content/uploads/2020/03/zyavilisya-foto-naslidkiv-nadzvichajnod197-podid197-shho-trapilasya-uchora-na-zavodi-motor-sich.jpg) 0 0 no-repeat; } #td_uid_1_5e65184531f24 .td-doubleSlider-2 .td-item2 { background: url(https://sky.zp.ua/wp-content/uploads/2020/03/zyavilisya-foto-naslidkiv-nadzvichajnod197-podid197-shho-trapilasya-uchora-na-zavodi-motor-sich-1.jpg) 0 0 no-repeat; } 1 of 2 Фото Денис Нечепоренко Фото Денис Нечепоренко

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

Сообщение З’явилися фото наслідків надзвичайної події, що трапилася учора на заводі Мотор Січ появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/z-javilisja-foto-naslidkiv-nadzvichajnoi-podii-shho-trapilasja-uchora-na-zavodi-motor-sich.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top