У Запоріжжі змія заповзла у під’їзд (фото)

У Запоріжжі рятувальники комунальної спеціалізованої воєнізованої аварійно-рятувальної служби (КСВАРС) відловили змію, яку мешканці помітили у під’їзді багатоповерхового будинку.

Про це повідомили у міськраді Запоріжжя.

До міського контакт-центру 1580 надійшло повідомлення про змію, яку помітили у під’їзді багатоповерхівки в Запоріжжі.

На місце оперативно прибули рятувальники КСВАРС, які безпечно відловили плазуна та вивезли його за межі міста, випустивши у природне середовище.
Із настанням теплої пори року кількість подібних викликів традиційно збільшується. Рятувальники вже неодноразово виїжджали на повідомлення про появу змій у різних районах Запоріжжя.

Фахівці нагадують: якщо ви помітили змію, не наближайтеся до неї та не намагайтеся самостійно її відловити. Необхідно відійти на безпечну відстань і повідомити про знахідку відповідні служби

Сообщение У Запоріжжі змія заповзла у під’їзд (фото) появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top