«Реал» виграв Суперкубок УЄФА – ще один трофей у колекції Андрія Луніна

У середу, 14 серпня, у Варшаві мадридський “Реал” переграв “Аталанту” з Бергамо у матчі за Суперкубок УЄФА, в якому за іспанців дебютував Кіліан Мбаппе
© EPA-EFE/Piotr Nowak POLAND OUT

Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

За мадридців у цій грі дебютував французький форвард Кіліан Мбаппе, який у міжсезоння перейшов до іспанського клубу з ПСЖ.

Український голкіпер “Реалу” Андрій Лунін залишився у запасі “Реалу”.

Мадридці вийшли вперед на 59-й хвилині– після проходу та прострілу Вінісіуса Жуніора ударом впритул м’яч відправив у ворота Федеріко Вальверде.

На 68-й хвилині перевагу команди Карло Анчелотті збільшив Кіліан Мбаппе, який забив у першому ж матчі за “Реал”.

“Реал” переміг “Аталанту” 2:0 та здобув Суперкубок УЄФА у шостий, рекордний, раз. В іспанської “Барселони” та італійського “Мілана” – по 5 титулів.

Суперкубок УЄФА

«Реал» (Іспанія) — «Аталанта» (Італія) — 2:0 (0:0)

Голи: Вальверде (59), Мбаппе (68).

***

Перший єврокубковий трофей сезону-2024/2025 здобули чинні переможці Ліги чемпіонів футболісти іспанського «Реала»,які обіграли першу команду Ліги Європи італійську «Аталанту» – 2:0, передає Укрінформ.

«Реал» став рекордсменом за завойованими трофеями Суперкубка УЄФА, яких у «вершкових» тепер шість.

Зазначимо, що четвертим арбітром матчу у польській столиці був український рефері Микола Балакін.

Сообщение «Реал» виграв Суперкубок УЄФА – ще один трофей у колекції Андрія Луніна появились сначала на Газета МИГ.