БК «Дніпро» – “Спортинг” 78:70: перша перемога “Дніпра” в Кубку Європи ФІБА

Чемпіон України з баскетболу «Дніпро» у виїзному поєдинку групового раунду Кубка Європи ФІБА завдав поразки португальському клубу «Спортинг».

Кубок Європи ФІБА. Група D, 3-й тур

Pavilhao Joao Rocha. Лісабон, Португалія

Спортинг — Дніпро 70:78 (17:20, 24:23, 18:17, 11:18)

Дніпро: Тимофеєнко 22 + 6 підбирань + 3 передачі, Мішула 14 – 4 втрати, Колдомасов 13 + 5 підбирань + 3 передачі + 3 перехоплення, Конєв 11 + 6 підбирань, Сипало 6 + 5 підбирань – 6 втрат — старт, Сорочан 6 + 6 підбирань, Дубоненко 4, Тарасенко 2, Ліщина 0, Закурдаєв 0

Дніпро здобув свою першу перемогу в груповому раунді Кубка Європи ФІБА. Чемпіон України в Лісабоні здолав місцевий Спортинг — 78:70.

Український клуб лідирував у рахунку 36 хвилин матчу: команда Володимира Коваля краще атакувала з дальньої дистанції, реалізувавши 36% триочкових (11/31) при 16% у суперника.

Саме це стало ключовою перевагою чемпіонів України в цьому матчі, а вирішальною стала четверта чверть, яку Дніпро виграв з максимальною в цьому матчі перевагою в 6 очок.

Капітан Дніпра Станіслав Тимофеєнко набрав 22 очка, зробив 6 підбирань та 3 передачі (РЕ 22), ставши найрезультативнішим та найефективнішим гравцем матчу. 14 очок до активу записав Олександр Мішула, якісну гру продемонстрував молодий захисник Іван Колдомасов, у якого 13 очок, 5 підбирань та 3 передачі (РЕ 20).

xsport.ua/ua/basketball_s/news/

Головною неприємністю для Дніпра в цій грі стала травма форварда команди Олександра Тарасенка в першій половині матчу, в результаті якої гравець полишив межі майданчика лише за допомоги медиків.

Дніпро обмінявся перемогами зі Спортингом і тепер в обох команд по одній перемозі після трьох зіграних матчів.

Наступну гру дніпряни зіграють вже у вівторок, 22 жовтня, в Італії проти Динамо Сассарі.

Сообщение БК «Дніпро» – “Спортинг” 78:70: перша перемога “Дніпра” в Кубку Європи ФІБА появились сначала на Газета МИГ.