Адвокати Куртєва намагаються довести, що вилучені чверть мільйона доларів, не його

Сьогодні на судовому засіданні в Апеляційній палаті Вищого Антикорупційного суду адвокати секретаря Запорізької міськради Анатолія Куртєва та його помічника Владислава Павлюченка намагалися зняти арешт з великої суми грошей і повернути їх власнику. Але власником цих мільйонів назвали не Куртєва, а Владислава Павлюченка.

Як повідомив «Запорізький центр розслідувань», 230 тисяч доларів та інша готівка, про вилучення якої розповідали після обшуків у секретаря міськради і в.о. мера Анатолія Куртєва, належать його помічнику і працівнику морга Владиславу Павлюченку. Про це сьогодні стверджували адвокати Куртєва і Павлюченка на судовому засіданні в Апеляційній палаті Вищого Антикорупційного суду.

Нагадаємо, 30 серпня в багатьох запорізьких високопосадовців відбулись обшуки. Серед іншого прийшли з обшуками і до секретаря міськради/в.о. мера Анатолія Куртєва. Одразу почали писати, що в Куртєва вилучили 230 тисяч доларів, зброю і таке інше.

Згідно ухвали є чіткий перелік вилученого майна: “грошові кошти у сумі 596 400 грн, 230 060 доларів США та 650 Євро”, а також згадки про те, що була знайдена якась скручена купюра зі слідами порошку і таки ж зброя, але не вказано, яка саме. За актуальним курсом це сумарно десь 9,4 мільйони гривень, за курсом до 24 лютого – 6,3 мільйони.

В Анатолія Куртєва, як в депутата міськради (бо він насамперед секретар ради і депутат, а вже потім в.о. міського голови) є помічник Владислав Павлюченко. Про цього молодика нічого не відомо з відкритих джерел, є лише профіль на ФБ, де вказано, що він працює в обласному бюро судмедекспертизи, яке раніше очолював Куртєв.  Вік – орієнтовно 27-28 років.

Під час судового засідання адвокати Куртєва і Павлюченка заявили, що на цій квартирі Куртєва взагалі не було, і її орендує лише Павлюченко. І що ці декілька мільонів готівкою належать саме йому. І що слідчий суддя, видаючи ухвалу на обшук і вилучення майна, вписав цю адресу на підставі доказів, які адвокати не отримали від слідства.

Адвокати зацитували ухвалу слідчого судді, який посилається на відеозапис зі свідченнями сусідів, що на цій квартирі мешкає і Куртєв теж, але сторона захисту це відеозапис та усі інші докази, обгрунтовуючі проживання там Куртєва, не бачила. І що Куртєва там взагалі не було при обшуці, двері відчиняв саме Павлюченко.

Під час технічної перерви прокурор надав адвокатам документи, які вони просили. А голова суддівської колегії оголосив перерву у справі до наступного тижня через те, що в них дуже щільний розклад.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/advokaty-kurtieva-namahaiutsia-dovesty-shcho-vylucheni-chvert-milyona-dolariv-ne-yoho.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top