Американець, що приїхав одружуватись на мешканці Запоріжжя, відвідав велике металургійне підприємство

Знайомство із «Запоріжсталлю» учасники індустріального туру традиційно починають із диспетчерської в управлінні комбінату, де вони можуть побачити одразу увесь процес металургійного виробництва на 10-метровому екрані. Після диспетчерської екскурсантів проводять до цеху гарячого прокату. Вже тут туристи знайомляться безпосередньо іх виготовленням металу.

Цього разу екскурсію відвідав іноземець, громадянин США, Крістофер Купер. Чоловіка запросили на підприємство родичі його майбутньої дружини, яка сама мешкає в Запоріжжі. Крістофер, який вже спробував справжню українську їжу та відвідав колиску козацтва, Хортицю, зізнався, що без знайомства із «Запоріжсталлю» враження від міста були б не повними.

Долучитись до індустріального туризму, який сьогодні активно розвивають у Запоріжжі, може кожний. Для цього треба звернутись у Запорізький туристичний інформаційний центр та замовити тур Steel’ne misto. Деталі можна дізнатись на сайті центру.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/amerikanets-shho-priyihav-odruzhuvatis-na-meshkantsi-zaporizhzhya-vidvidav-velike-metalurgijne-pidpriyemstvo/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top