Автомобільна залежність вартістю в 850 тисяч гривень – запорізький журналіст розповів про поповнення автопарку митрополита Луки

Митрополит Запорізького та Мелітопольського УПЦ МП придбав розкішний автомобіль. Щоб журналісти менше цікавились його благополуччям записав новий транспортний засіб на свого водія протодиякона.

Дорогі годинники, двоповерховий будинок з мангалом, «Тайота Кемрі» – це все атрибути «смиренного» життя митрополита Луки, а не депутата, як могла здатися на перший погляд. Здавалося, після численних «викриттів» священнослужитель мав стати трохи скромнішим у своїх потребах, та не Андрій Коваленко (Лука).

Журналіст, Віталій Горбенко, розповів, що очільник православної церкви московського патріархату придбав Volkswagen Caravelle. За підрахунками таке авто може коштувати 850000 гривень. Щоб суспільство менше прикріплювались – «звідки гроші» – оформив авто на свого водія протидиякона Ігоря Мазуренка, зареєстровано транспортний засіб на Донецьких номерах.

Скріншот з Facebook
Фото Віталія Горбенко
Фото Віталія Горбенко

Нагадаємо, Лука неодноразово був замішаний в скандалах: проросійськи настрої, агресивні висловлювання з проголошення автокефалії, розкішне життя й т.і.

Читайте також: Віталій Горбенко – про те, як настоятелька жіночого монастиря Луку обхитрила

Сообщение <strong>Автомобільна залежність вартістю в 850 тисяч гривень – запорізький журналіст розповів про поповнення автопарку митрополита Луки</strong> появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/strong-avtomobilna-zalezhnist-vartistju-v-850-tisjach-griven-zaporizkij-zhurnalist-rozpoviv-pro-popovnennja-avtoparku-mitropolita-luki-strong.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top