Баскетболісти “Запоріжжя” проявили козацьку мужність та відвагу у Дніпрі

Запоріжці розпочали зустріч максимально стримано і зібрано. Мінімум помилок та виграний підбір дозволив команді Валерія Плеханова піти у відрив після того як на майданчику з’явився Станіслав Овдєєнко. У другій чверті “енд-ван” Маліка Трента став новою точкою відліку для ривка гостей. Серія успішних штрафних Холтона, Шевченка і Овдєєнка зробили перевагу “Запоріжжя” двозначною 46:36 на останній хвилині першої половини.

Третя чверть ніби продовження попереднього ігрового відрізку. Тепер уже Пресслі йшов напролом, уміло реалізовуючи штрафні. Дальні влучання від Мироненка і Кондракова посприяли тому, що гості отримали максимальну різницю у матчі 62:47. А от далі лідери “Дніпра” почали одужувати, а запоріжці активно збирати фоли. Протягом двох стартових хвилин заключної чверті команда Валерія Плеханова втратила через перебір фолів Андрія Мироненка і Джервона Пресслі, а згодом ще й Маліка Трента. Дніпро миттєво скористався проблемами “Запоріжжя” і скоротив різницю — 80:83. Щоб зупинити камбек “Дніпра” Валерій Плеханов миттєво взяв тайм-аут. Після нього у найважчий момент своє слово сказав капітан запоріжців. Станіслав Овдєєнко заробив чотири очки поспіль, а гості знову відірвалися у рахунку 80:89.

“Дніпро” так само бився з останніх сил та відробив інтригу. Мішула і Глєбов стали героями для рідних фанатів. Господарі повели у рахунку 92:91 за півтори хвилини до завершення матчу. Неймовірно напружена остання хвилина стала бенефісом для Кіндалла Хілла і Майкла Холтона. Запоріжці вирвали перемогу 100:94.

У серії за бронзові медалі Запоріжжя знову попереду 2:1. Наступний матч так само у Дніпрі цієї суботи. За необхідності вирішальну п’яту гру команди проведуть у Запоріжжі 30 квітня.