Баскетбольний клуб «Запоріжжя» провів перший матч чемпіонату Суперліги у 2019-му році

У себе вдома нашу команду чекав чинний чемпіон України «Черкаські Мавпи», які поки що далекі від свого ідеального стану і знаходяться внизу турнірної таблиці. Запоріжці теж підходили до цієї зустрічі не у кращому настрої. З останніх п’яти матчів у всіх турнірах, вдалося виграти лише один. Поєдинок у Черкасах подарував глядачам результативний баскетбол. Стартову чверть виграла наша команда – 29:25, але до великої перерви господарі зменшили відставання до мінімуму – 43:44. У другій половині гри американський легіонер “Запоріжжя” Малік Трент видав один з найкращих перфомансів сезону, встановивши новий рекорд Суперліги за набраними очками. Його 39 очок суттєво допомогли запоріжцям перемогти “Черкаські Мавпи” – 105:98. Наступну гру чемпіонату команда Валерія Плехавнова проведе вже завтра у столиці проти “Київ-Баскету”.