Баскетбольний клуб “Запоріжжя” зіграв третій матч півфінальної серії плей-офф у Суперлізі

Кияни зробили важливий запас міцності у стартовій чверті 30:17. Запоріжці програвали підбір і робили більше втрат. Частково ситуацію вдалося виправити у другій 10-хвилинці. Вже суперник більше помилявся і гості мали шанс зрівняти рахунок. Але перевага залишалася у столичного клубу 55:46. Третя чверть завершилася нічиєю, а у заключній “Київ-Баскет” оформив ривок, за підсумком якого вдалося досягти переваги у 18 очок. Проте, команда Валерія Плеханова знайшла у собі сили та повернулася у гру. Титанічними зусиллями Маліка Трента, Майкла Холтона, Кіндалла Хілла, Володимира Шевченка і Андрія Мироненка запоріжці зробили рахунок 96:92 за дві з половиною хвилини до завершення матчу. На жаль, ключові підбирання на чужому щиті гості програли, тому кияни втримали переможний результат 104:92.

“Київ-Баскет” повів у серії 2:1 і вже сьогоднi знову приймає Запоріжжя у себе вдома у серії до трьох перемог.