Баскетбольний клуб «Запоріжжя» зустрівся із «Дніпром»

Баскетбольний клуб «Запоріжжя» на стадії чвертьфіналу Кубка України зустрівся із чинним володарем трофею –«Дніпром». Перший матч у палаці спорту «Юність» завершився перемогою дніпрян 73:70, це означало, що на виїзді запоріжцям потрібно було вигравати із різницею, більшою ніж у три очки.

Кубковий жереб безжально вдарив по запоріжцям, подарувавши команді Валерія Плеханова у перших же матчах турніру зустріч із діючим володарем трофею «Дніпром». Однак саме до цієї пари-чвертьфіналістів було прикуто найбільше уваги: шанси суперників приблизно рівні, перша гра засвідчила високий градус дніпровського дербі, тож і в повторному матчі очікували продовження цікавої та непередбачуваної дуелі. Запоріжці почали гру на виїзді більше ніж вдало. Гості виграли стартову чверть 25:15, нівелювавши потрібну різницю програного першого матчу. Але у другій «Дніпро» відповів не менш вражаючою грою. Новачок Дмитро Глєбов та капітан господарів Станіслав Тимофєєенко, який відновився після травми допомогли команді оформити вражаючий ривок. Виграна друга чверть 42:18 давала дніпрянам вже 17 очок переваги.

У третій чверті запорізька команда зробила все аби повернути інтригу: впродовж 4-х хвилин «Дніпро» набрав лише три очки, тоді як гості помітно наблизилися у рахунку – 60:53. Та на жаль, це була остання спроба зачепитися за свій шанс зіграти у Фіналі Чотирьох Кубка України. У заключній чверті перевага «Дніпра» швидко трансформувалася у «+13», і господарі й надалі продовжували набирати оберти. У наставника запоріжців Валерія Плеханова не залишалося варіантів, як перетворити останні хвилини матчу у необхідний досвід для молодих резервістів команди. Підсумковий рахунок 103:86. Після вильоту із Кубка України запорізьким баскетболістам нічого не лишається як серйозно взятися за справу у чемпіонаті.

Найближчий матч у Суперлізі команда Валерія Плеханова зіграє вже завтра у гостях у діючого чемпіона України – «Черкаських Мавп». Матч розпочнеться о 19-ій 00.