Без тесту не пустять: Кабмін зобов’язав іноземців проходити тест на COVID перед в’їздом в Україну

Відтепер іноземні громадяни, які планують приїхати в Україну, зобов’язані проходити ПЛР-тестування. Негативний результат тесту, отриманий не пізніш ніж за 72 години до перетину кордону, буде підставою для пропуску людини на територію України.

Українці, які повертають з за кордону додому, також повинні проходити тест, або – відправлятися на 2-тижневу самоізоляцію. За умов отримання негативного результату ПЛР-тесту за 48 годин до прибуття, громадяни України можуть уникнути самоізоляції. Норма про дострокове її припинення, за умови отримання того ж негативного результату тесту, також залишається в дії.

Виключення з цих правил – діти до 12 років, водії та члени екіпажу вантажних чи пасажирських рейсів, ті, хто їде на вакцинацію тощо. Деталі можна переглянути у постанові Кабміну, яку ухвалили вчора, 22 березня.

Читайте також: Яка ситуація з розповсюдженням COVID’у в Україні на 23 березня

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/bez-testu-ne-pustjat-kabmin-zobov-jazav-inozemciv-prohoditi-test-na-covid-pered-v-izdom-v-ukrainu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bez-testu-ne-pustjat-kabmin-zobov-jazav-inozemciv-prohoditi-test-na-covid-pered-v-izdom-v-ukrainu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top