Більше 60% українців не задоволені діяльністю Зеленського та міністерств у боротьбі з епідемією коронавірусу – статистика

Згідно з результатами опитування, переважна частина людей слідкують за епідеміологічною ситуацією в Україні. Проте 62% опитаних не задоволені діяльністю президента Володимира Зеленського у боротьбі з COVID-19. 

Соціалістична група Рейтинг в період з 28 по 30 листопада проводила в телефонному форматі опитування серед 2500 громадян, щодо ситуації із коронавірусом. Про це повідомили на порталі групи. Згідно з результатами, стало відомо, що 62% опитаних українців – не задоволені діяльністю президента Володимира Зеленського у боротьбі з епідемією і лише 34% – задоволені.

Діяльністю Міністерства охорони здоров’я у боротьбі з епідемією задоволені 28%, не задоволені – 68%. Роботою Міністерства внутрішніх справ задоволені 28%, не задоволені – 60%, не змогли оцінити – 12%. Найбільше серед органів центральної влади опитані не задоволені роботою Кабінету міністрів (72%) та Верховної ради (78%), – зазначено в повідомленні. 

Відмітимо, що 59% опитаних часто слідкують за новинами про коронавірус, 21% – роблять це інколи, 11% – рідко, останні 8% – взагалі не цікавляться такими новинами. Частіше відслідковують новини люди старшого віку та жінки.

Підтримка запровадження «жорсткого карантину» (локдауну) зросла з 36 до 42%. (кількість противників зменшилась з 61 до 55%). При цьому, 58% підтримують введення локдауну на новорічні свята (40% – проти цього).

75% опитаних підтримують введення штрафів за перебування у громадських місцях і транспорті без масок. 60% українців підтримують введення штрафів відносно закладів, які працюють всупереч «карантину вихідного дня».

55% громадян готові особисто зробити щеплення від коронавірусу, якщо вакцина буде безкоштовною (40% – не готові). Водночас, якщо вакцина буде платною, охочих зробити щеплення менше – 35%, а 57% не будуть робити її у такому випадку.

Нагадаємо, що в Україні скасували “карантин вихідного дня”, який вводили для запобігання COVID-19

Читайте також: Майже 1000 хворих на вірус: показник захворюваності в Запорізькій області збільшився

Сообщение Більше 60% українців не задоволені діяльністю Зеленського та міністерств у боротьбі з епідемією коронавірусу – статистика появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/bilshe-60-ukrainciv-ne-zadovoleni-dijalnistju-zelenskogo-ta-ministerstv-u-borotbi-z-epidemiieju-koronavirusu-statistika.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top