БК“Запоріжжя” розпочав останню у цьому сезоні серію в українській Суперлізі

Серію відкривали ігри у палаці спорту “Юність”. Перша зустріч стала бенефісом американського легіонера “Запоріжжя” Майкла Холтона. З перших секунд у нього вдавалося все. Фантастична реалізація кидків з гри, у тому числі триочкових, принесла господарям солідну перевагу у першій половині гри 61:32. Холтон набрав 27 очок і претендував на рекорд результативності. У підсумку, він не зумів перебити цифру Маліка Трента, але його 37 очок значною мірою допомогли команді Валерія Плеханова розпочати серію із перемоги 110:86. Холтон реалізував у цьому матчі рекордну в сезоні кількість триочкових — вісім.

У другому матчі “Дніпро” вже повністю вийшов із психологічної ями та зумів показати свій рівень. Лідером команди Дениса Журавльова став Олександр Мішула. До великої перерви він набрав 18 очок, тоді як запоріжці мали серйозні проблеми із реалізацією. 46:38 — результат першої половини на користь “Дніпра”. Як міг тягнув запоріжців Володимир Шевченко. Своїй колишній команді він відвантажив 22 очки. За три хвилини до завершення матчі господарі максимально наблизилися у рахунку — 73:75, але в останніх атаках холоднокровніше зіграв “Дніпро”. Команда Дениса Журавльова зрівняла рахунок у бронзовій серії, перемігши у другому матчі 81:73.

Тепер матчі бронзової серії прийматиме Дніпро 25 і 27 квітня.