Бюджет Запоріжжя було прийнято за п’ять хвилин: депутати не обговорювали цифри

Сьогодні, 28 грудня, під час третього пленарного засідання другої сесії Запорізької міської ради депутати мали прийняти бюджет міста на наступний рік.

Очікувалося, що бюджет будуть приймати так само важко, як і в минулі роки – довго, з обговоренням кожного пункту. Але ні. Цього року, бюджет прийняли буквально за п’ять хвилин.

На сайті міськради є проект рішення бюджету міста на 2021 рік. Згідно цього документу дохід міста становить 7,89 млрд грн., а витрати – 7, 91 млрд грн.

Найбільше місто планує витратити на “Запоріжелектротранс” – 500 мільйонів, на дороги – 342 мільйони, на аеропорт 139 мільйонів, на капремонти ЖКГ – 136 мільйонів, на ремонти учбових закладів – 86 мільйонів, на площу Запорізьку – 59 мільйонів, на парк Шевченка – 10 мільйонів, парк Шмідта – 7 мільйонів. На медичну сферу, а саме на закупівлю обладнання збираються витратити 70 мільйонів гривень.

Читайте також: Аліменти, маленька квартира та офшорна фірма Боговіна: дуже скромна декларація нової очільниці Запорізької облради

Сообщение Бюджет Запоріжжя було прийнято за п’ять хвилин: депутати не обговорювали цифри появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novost-dnja/bjudzhet-zaporizhzhja-bulo-prijnjato-za-p-jat-hvilin-deputati-ne-obgovorjuvali-cifri.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top