Чекав окупантів: відомий лже-ветеран з Мелітополя хоче знищити Україну (ВІДЕО)

Лже-ветеран з Мелітополя, який купався в променях слави при Україні, тепер став зіркою у рашистів.

Про це повідомляє «РІА М», передає «Акцент».

Мелітопольцям добре відомий — Володимир Капітонов один із лже-ветеранів. Це володар цілої купи медалей та «невигаданих» бойових історій був завсідником усіх міських заходів, присвячених ВВВ.

Напередодні 99-го дня народження Володимира Капітонова до нього навідалися кремлівські пропагандисти. Мета була проста: зняти для найпримітивніших глядачів сюжет із «героєм війни» із окупованих росією територій. Тут мелітопольський лже-ветеран не обдурив очікувань рашистів – з натхненням та пристрастю він почав розповідати про подвиг, про смерть за Батьківщину та про ненависть до України.

– Спецоперація давно напрошувалася в Україні. І я вважаю, що її правильно розпочали, але м’яко. Ми рятуємо громадянське населення, – з піною біля рота кричить ряжений рашист.

Зараз Капітонів дякує Путіну за «спецоперацію», але незадоволений, що кремлівський фюрер розпочав війну «так пізно». На думку похилого зрадника, країна-терорист росія надто гуманно і недостатньо жорстко діє під час війни в Україні.

Сили у нас вистачило б ударити раз по голові України. І не буде кому тоді постачати зброю та інструкторів проти нас, — войовничо заявляє ряжений, який сам не взяв участі в жодному бою. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

Тепер, за російської окупації Капітонів не приховує своїх антиукраїнських настроїв. У своєму селищі він відкрито пропагує «російський світ», а патріотів України вважає «зрадниками» та називає «контрою». В інтерв’ю він каже, що завжди був вірний і відданий своїй Батьківщині, проте «на ім’я» він цю Батьківщину жодного разу не називає.

Заїжджим пропагандистам із кремлівського смітника «Раша Тудей» Капітонів охоче вішає на вуха локшину, як він служив у ВВВ льотчиком, як брав Рейхстаг і навіть залишив там свій розпис «на згадку про полеглих». Якщо послухати вигадані біографії ряжених ветеранів, то виходить, що Рейхстаг «брало» більше людей, ніж брало участь у штурмі Берліна. І вигадки Капітонова є такою самою вигадкою: земляки лже-ветерана можуть підтвердити, що він не воював і тим більше не брав ніякого Рейхстагу. Байки, з яких усі роки посміювалися мелітопольці, російські окупанти перетворюють на незаперечний факт, та якщо з фейкового ветерана роблять справжнього героя.

У селищі Мирному Мелітопольського району про Володимира Капітонова знають правду, що він у роки Великої Вітчизняної не брав участі у бойових діях, а, будучи підлітком, носив пальне для радянських літаків – ось і весь внесок Капітонова у перемогу над гітлерівцями. Рейхстаг він міг побачити хіба що після війни як туриста, а всі свої ордени і нагороди просто купив. В інтерв’ю з Капітоновим пропагандисти наголошують на розсип брязкальців на грудях у ряженого, більша частина яких є не бойовими нагородами, а пам’ятними значками на честь різних роковин війни.

Однак пропаганді тільки це і потрібно. Зараз ряженого «ветерана» рашисти возять по різних заходах у Мелітопольському районі.

Капітонів ніколи не називає номер своєї частини під час ВВВ, хто був його командиром, товаришами по службі – лише загальні фрази типового брехуна: був, воював, перемагав, нагороджений. Однак пропаганді тільки це і потрібно. Зараз ряженого «ветерана» рашисти возять по різних заходах у Мелітопольському районі. Зокрема, Капітонів разом із колаборантом О. Сігутою урочисто піднімав замість українського прапора радянський прапор над центральною площею Мелітополя на початку війни.

Про Україну зрадник говорить не просто з ненавистю, а зі звіриною люттю. До російського вторгнення Капітонів ретельно «приховував» усі ці свої почуття, адже користуватися увагою та приймати подарунки від української влади було значно важливіше. Що примітно, осипання України прокльонами зовсім не заважає ряженому «ветерану» хизуватися перед пропагандистами у медалях, більша частина з яких була вручена за України. Також ця ненависть ніяк не заважає Капітонову продовжувати отримувати українську пенсію, у зв’язку з чим СБУ варто було б зайнятися цим питанням і перевірити. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/chekav-okupantiv-vidomij-lzhe-veteran-z-melitopolya-hoche-znishhiti-ukrayinu-video/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top