Через сморід не відчиняють вікна — у Запоріжжі будуть розбиратися з підприємством, яке труїть людей 

Мешканці двох районів міста скаржаться на жахливий сморід

Вже кілька днів мешканці Шевченківського та Комунарського районів скаржаться на жахливий сморід. Дуже багато людей повідомили нам про те, що вони вимушені спати з зачиненими вікнами, а у деяких містян навіть розпочалися алергічні реакції. Про це повідомляє у своєму телеграм-каналі секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

-Оперативне визначення причин та джерел цього отруйного запаху ускладнилося тим, що мобільний моніторинг довкілля не міг працювати під час дії комендантської години. Але на цей час нам вже відомо, хто труїть наших людей. Ці горе-діячі поки що не в курсі, що їх викрито, але ми вже їх контролюємо, — зазначив у повідомленні Анатолій Куртєв. — В нашому розпорядженні є повна інформація про три адреси, за якими вони здійснюють ці правопорушення. За однією з них знаходиться одне доволі велике підприємство, розташоване у Шевченківському районі. Тепер, нешановні порушники, чекайте нас у гості і в комендантську годину. Доведеться вам відповідати за свої дії.

До речі великим здивуванням для мене було дізнатися, що до цих викидів в повітря є причетним і один з горе-бізнесменів нашого міста, який стоїть за діяльністю вищеназваного підприємства. Хочу звернутися до цієї особи, яка вирішила, так би мовити «під шумок» потруїти запоріжців. Я знаю, що ви не пропускаєте жодного мого звернення, не пропустите і це. І так само чудово знаю, що зараз ви вкотре провертаєте свої брудні справи, як завжди прикриваючись маскою борця за справедливість, Так от, пропоную вам негайно врегулювати свою роботу і припинити труїти людей. Трохи це, знаєте, не на часі. Не почуєте мене зараз – перейдемо в іншу площину. Як я вже сказав, уся інформація про те, що ви робите, вже є в нашому розпорядженні. Труїти запоріжців ми вам не дозволимо.

Також хочу подякувати усім містянами за інформаційну допомогу, за комунікацію та за численні повідомлення.

«Індустріалка» повідомляла, що проблема неприємного запаху у Шевченківському району турбувала місцевих жителів і кілька років тому, але знайти причину смороду тоді не змогли.

Нагадаємо, у дніпровській воді в межах Запоріжжя виявили холероподібні вібріони.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Через сморід не відчиняють вікна — у Запоріжжі будуть розбиратися з підприємством, яке труїть людей  появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/cherez-smorid-ne-vidchinyayut-vikna-u-zaporizhzhi-budut-rozbiratisya-z-pidpriyemstvom-yake-truyit-lyudey

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top