Чи обмежать рух великовантажного транспорту через ДніпроГЕС та мости Преображенського?

У Запоріжжі планують обмежити рух великовантажного транспорту через греблю ДніпроГЕС та мости Преображенського. Причина — у руйнації дорожнього покриття та власне конструкцій. Це питання сьогодні обговорили на засіданні Запорізького міськвиконкому.

Проблему руйнування дороги обговорили на засіданні міськвиконкому Запорізької міської ради. Володимир Буряк зазначив, що причина постійного руйнування дороги — у конструкціях на греблі. Скільки асфальт не класти — дорога все одно буде розбита, впевнений міський голова. Тому зараз необхідно обмежити рух вантажних автомобілів через греблю ДніпроГЕСу, — зазначили на засіданні. Логічно припустити, що у разі обмеження руху на греблі — всі вантажівки поїдуть через мости Преображенського. Втім, цього допустити не можна.

Мости Преображенського теж планують закрити для руху транспорту вагою більше 30 тонн. Зараз вносять зміни до так званої транзитної схеми. У цьому питання співпрацюють з Державним агентством автомобільних доріг України, адже тільки воно може коригувати рух вантажівок. З цього питання триває співпраця і з обласною владою. Обмеження, в першу чергу, торкнеться транзитного транспорту. Якщо підприємству, що розташоване у Запоріжжі, потрібно перевезти вантаж більше норми з одного берега на другий — необхідно буде отримати спеціальний дозвіл. І супроводжувати такі вантажівки будуть екіпажі поліції, зазначили на засіданні. Втім, це все — послідовні кроки, кажуть члени виконкому. Запевняють: зроблять все, щоб транспортного колапсу в Запоріжжі не було.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/chi-obmezhat-ruh-velikovantazhnogo-transportu-cherez-dniproges-ta-mosti-preobrazhenskogo/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top