Чи очікувати відпочивальникам чергового “нашестя” медуз на узбережжя Азовського моря

Через підвищення солоності Азовського моря майже в два рази, сюди стали мігрувати мешканці Чорного моря. Серед яких і медуза – корнерот. Коли вона торкається до людини, то на шкірі виникають опіки. Нинішній сезон не став винятком.

Були сподівання, що крига, яка у лютому нинішнього року частково вкрила море, та морозна погода знешкодять теплолюбних тварин. Але це лише на якийсь час відстрочило наступ медуз.

“У будь-якому випадку, якщо б навіть і Азовське море повністю б замерзло, вкрилося кригою в зимові такі холодні, в холодний період, з настанням весни, в будь-якому випадку медуза проникла б в Азовське море, що вона продовжує робити і зараз. Процес цей не зупиниш, Керченська протока є, в Чорному морі медузи у величезних кількостях”, – зазначила завідувачка лабораторії Інституту рибного господарства і екології моря Державного агентства рибного господарства України Віра Гетманенко.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/chi-ochikuvati-vidpochivalnikam-chergovogo-napadu-meduz-na-azovske-uzberezhzhja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=chi-ochikuvati-vidpochivalnikam-chergovogo-napadu-meduz-na-azovske-uzberezhzhja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top