Чи покращилося ставлення українців до вакцинації: результати опитування

“На запитання «Чи готові Ви особисто зробити щеплення у найближчі декілька місяців?», 43% відповіли, що готові , 53% – що не готові. Проте, це вже на 9 процентних пунктів менше (з 62% до 52,2%).

На запитання «Чому Ви не готові вакцинуватися?», більшість відповіли, що вакцини ще недостатньо перевірені (40%); друга за популярністю відповідь – недовіра вакцинам, що зараз є в Україні (33%).

20% опитаних вважають, що «наслідки від вакцини можуть бути гіршими, ніж від ковіду»; 17% не довіряють будь-якій вакцинації.

Найбільше респондентів, які не готові вакцинуватися, у південному та східному регіонах (54% та 55%), дещо менше – у центрі та на заході (51% та 50%).

У всіх регіонах України чверть та більше населення готові до вакцинації, найбільше таких у західному регіоні (47%), дещо менше у центрі (44%). Серед мешканців півдня та сходу України готові вакцинуватися 39%.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/chi-pokrashhilosja-stavlennja-ukrainciv-vakcinacii-rezultati-opituvannja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=chi-pokrashhilosja-stavlennja-ukrainciv-vakcinacii-rezultati-opituvannja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top