«COVID’на» психологія: як запоріжцям вберегти своє ментальне здоров’я в період пандемії

Пандемія та карантин наразі значно впливають на психічне здоров’я запоріжців. Інформація про захворюваність, перебіг хвороби, летальність, карантинні обмеження: через це напруга у суспільстві зростає, а з нею – тривожні і стресові розлади, зазначають лікарі. В першу чергу це пов’язано з частковою втратою базової потреби людини, відчуття безпеки. Але особливо негативно ситуація впливає на людей з психічними розладами. Адже до цих станів додається ще один фактор – постійна інформація про небезпеку для здоров’я.

При ознаках тривожності, або у більш гострих випадках, лікарі радять таки звертатись до спеціалістів. Зробити це можна і в онлайн форматі. Зокрема, за підтримки Міністерства охорони здоров’я діє проект «Розкажи мені». Це – сайт, на якому можна залишити заявку та поспілкуватись з фахівцями онлайн у зручний час.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/covid-na-psihologija-jak-zaporizhcjam-vberegti-svoie-mentalne-zdorov-ja-v-period-pandemii/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=covid-na-psihologija-jak-zaporizhcjam-vberegti-svoie-mentalne-zdorov-ja-v-period-pandemii

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top