Де на Запоріжжі точаться бої та навіщо посилюються окупанти: огляд останніх думок експертів (КАРТА)

На Запорізькому напрямку окупанти вживають серйозних заходів щодо збільшення кількості свого угрупування, а Збройні Сили України завдають їм серйзозних втрат.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на військкора Богдана Мірошникова та та військового оглядача, координатора «Інформаційного спротиву» Костянтина Машовця.

Як вчора, 21 вересня, увечері написав Мірошников, продовжуються локальні бої у напрямку Мирне-Копані та Загірне-Костянтинівка-Решетилівське.

«За останню добу орки майже не виходили на штурми, адже ЗСУ непогано їм насипали. В іншому без змін» — каже військкор.

За словами Костянтина Машовця, стало очевидно, що війська ЦВО ВС РФ перекидаються на Запорізький напрямок, замість Сватовського, принаймні частини з них.

«Загалом, процес посилення російським командуванням саме Мелітопольського та Маріупольського напрямів у нинішніх умовах виглядає досить дивним. По суті, за рахунок стягування в цю операційну зону за іншими напрямками більш менш боєздатних підрозділів командування військ противника продовжує процес ослаблення своїх угруповань на «алтернативних» напрямках та в інших операційних зонах, причому навіть в умовах, коли ЗСУ проводять на цих же напрямках активні наступальні дії, що, само по собі, виглядає, м’яко кажучи, не зовсім адекватним» — каже оглядач.

Крім цього, і на Мелітопольському, і на Маріупольському напрямках продовжує діяти ціла низка тактичних груп ВДВ. Морська піхота і війська спецназу. Також Росгвардія пригнала сюди принаймні 3 тактичні групи зі складу свого «оперативного компонента». var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

«А ще тут розгорнуто зведену групу 1-го АК Південного ВО, так званої «народна міліція днр» (головним чином, з підрозділів абр «Кальміус» майже в повному складі і, принаймні, 2 батальйони «мобілізаційного резерву» 1-го АК ) — також тут розгорнуто 2 «штурмові батальйони» російських чвк… їх ідентифікація продовжується… але, за попередньою інформацією, йдеться, принаймні, про 1 батальйон зі складу чвк «редуть»…» — конкретизує Машовець.

У районі Полог та Нестерянки в першу лінію введено підрозділи першого ешелону так званого Мелітопольського угруповання. Принаймні, у Копанях та Новопрокопівці фіксувалося «прибуття» якихось нових невстановлених підрозділів супротивника ротно-батальйонного рівня, які явно ущільнюють бойові порядки.

Крім того, противник потягнув через Токмак, Чернігівку та Семенівку з півдня додаткові обсяги боєприпасів та палива. Це вже фіксується протягом тижня.

«Менше 8-10 вантажівок у цих конвоях не фіксується… Ну і «зверху» все це трамбується додатковими БТГр-ми 41-ї ОВА… що в умовах наступальних дій ЗСУ на Херсонському та Сватівському напрямках виглядає… «незвичайно» …» — пише Машовець.

Машовець задається питанням: «Невже сухопутний коридор у Крим настільки важливий для військово-політичного керівництва Росії у Кремлі…? Може, він і є для Путіна, на сьогоднішній момент справжньою метою війни…?» (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/de-na-zaporizhzhi-tochatsya-boyi-ta-navishho-posilyuyutsya-okupanti-oglyad-ostannih-dumok-ekspertiv-karta/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top