Де шукати оперативну інформацію про стан речей у Запорізькій області?

Ми вже спростували безліч фейків, які масово розповсюджує ворог в соціальних мережах.

Просимо зрозуміти та підтримати нашу роботу: для перевірки інформації потрібен час. Інколи це займає хвилини, інколи – години. Ми знаходимось на прямому зв’язку з усіма службами, які працюють на благо Запорізького краю: представниками влади, поліції, ДСНС, СБУ, медиками, волонтерами, військовими та іншими героїчними людьми. Усі працюють на повну. Усі завантажені, тому будь ласка, поставтеся до цього з розумінням.

Нам пишуть безліч повідомлень про те, чому ми не пишемо про певні міста. Відповідаємо: під час воєнного стану ми як ЗМІ несемо колосальну відповідальність за життя людей. І ми не маємо права наражати людей на небезпеку.

Тому певні речі, які трапляються в містах та селищах нашого регіону, ми не можемо розповсюджувати, адже це може спровокувати повторний вогонь по населеним пунктам – ворог просто скорегує вогонь, орієнтуючись на розповсюджену інформацію.

Запевняємо: спеціальні служби, які допомагають людям у надзвичайних ситуаціях, одразу дізнаються про надзвичайні події в усій Запорізькій області. Вони працюють злагоджено та максимально оперативно – наскільки дозволяє ситуація. Вони ризикують життям, рятуючи людей.

Благаємо вас у ці дуже складні часи залишатися в безпечних місцях: в укриттях, вдома, на роботі. Не ходіть вулицями без зайвої потреби. Потурбуйтеся про близьких та про себе.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/de-shukati-operativnu-informaciju-pro-stan-rechej-u-zaporizkij-oblasti/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=de-shukati-operativnu-informaciju-pro-stan-rechej-u-zaporizkij-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top