Де у Львові суші сет з безкоштовною доставкою – огляд закладів

«Суші Мастер»

Одним з найпопулярніших закладів, які працюють в режимі онлайн, вважається «Суші Мастер». Це досить відомий ресторан, який успішно працює не тільки у Львові, а й в інших містах України. Якщо ви бажаєте замовити смачний суші сет з безкоштовною доставкою, то погляньте на меню. Знайти його можна прямо на офіційному сайті мережі. Слід зазначити, що можна не платити за доставку тільки у разі, якщо сума замовлення складатиме більше 200 гривень. Якщо вона менша, то потрібно буде заплатити по фіксованому тарифу. Зазвичай навіть замовлення одного сету достатньо для того, щоб не платити за доставку.

Переваги «Суші Мастер»:

висока якість; доступні ціни; регулярне оновлення; індивідуальний підхід.

Також ви завжди можете замовити суші по акції. На сайті є окремий розділ, де публікуються пропозиції зі знижками. Якщо ви не бажаєте вивчати інформацію самостійно, то просто зателефонуйте одному з консультантів.

«Панда Суші»

Це ще один досить відомий заклад, який вже довгий час працює у Львові. Там ви можете знайти лише японські страви. В меню є, як бюджетні, так і досить дорогі пропозиції. Щовівторка та щочетверга діють щасливі години. Якщо ви зробите замовлення з 14 до 17 години, то тоді отримаєте знижку у розмірі 40% на весь чек. Ще один варіант – безкоштовна порція ролів, якщо ви обрали вже дві. Акція діє, як у закладі, так і якщо потенційний клієнт зробив замовлення прямо вдома чи в офісі.

Sushi Bazar

Це досить популярний у місті преміальний суші-бар. Там ви можете знайти ще й авторські паназіатські страви. Гарантована висока якість та професійний підхід. Класичних варіантів страв там немає, тому ви можете обрати лише щось оригінальне. Цінник на роли стартує від 500 гривень за порцію. Слід зазначити, що доставка містом абсолютно безкоштовна. Кур’єр зробить все для того, щоб як можна швидше привезти замовлення за адресою. Якщо він буде запізнюватися, то запропонує вигідну знижку.

«Сушия»

Це досить відома традиційна мережа, в якій можна знайти смачні японські страви. Ціни нижче середнього, вибір дійсно досить великий. Кожен може обрати собі один з різновидів «Філадельфії», «Каліфорнії». В цьому закладі для клієнтів можливий самовивіз, також ви можете замовити доставку прямо додому. Якщо сума буде більша за 250 гривень, то платити за послуги не знадобиться. Ви завжди можете ознайомитися з меню прямо на офіційному сайті. Також є можливість зателефонувати консультантові.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/de-u-lvovi-sushi-set-z-bezkoshtovnoju-dostavkoju-ogljad-zakladiv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=de-u-lvovi-sushi-set-z-bezkoshtovnoju-dostavkoju-ogljad-zakladiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top