Де в Запоріжжі ускладнено рух транспорту через ремонтні роботи

Ремонтні роботи на дорозі в районі кільця Бородінський/Дніпровський створили значні труднощі для водіїв, які намагаються проїхати через цю ключову транспортну вузлову точку. Внаслідок обмеженого руху, станом на сьогодні, спостерігається значне збільшення транспортного навантаження, що тягнеться від кільця аж до греблі.

Читачі через соцмережі повідомляють про затори, які утворилися через обмеження проїзду, спричинені необхідністю проведення ремонтних робіт. Водіїв просять заздалегідь планувати свої маршрути та, по можливості, уникати цієї ділянки дороги для зменшення заторів та оптимізації загального трафіку.

Водіям рекомендується слідкувати за повідомленнями від місцевих органів управління дорожнім рухом та враховувати рекомендації при плануванні поїздок, щоб уникнути зайвих затримок та полегшити умови на дорогах для всіх учасників руху.

Проблеми з рухом у районі Мотор Січі

Через ремонтні роботи на залізничному переїзді поблизу заводу Мотор Січ, рух в напрямку від Уральких до Іванова значно ускладнений. Через проведення необхідних ремонтних робіт спостерігається тягучка, і водіям настійно рекомендується уникати цього напрямку для подорожі. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Подписывайтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/de-v-zaporizhzhi-uskladneno-ruh-transportu-cherez-remontni-roboti/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top