День благодійності по-запорізькі: як містяни можуть допомогти нужденним

У запорізький магазин магазин «Дари добро» можна віддати речі, які вам вже стали непотрібними. При вході в магазині стоїть спеціальний візок, куди запоріжці складають свої речі. Раз на тиждень волонтери їх перебирають та відправляють безпосередньо до соціальних центрів Запорізької області або виставляють на продаж. Одяг, взуття, аксесуари, іграшки та навіть посуд ви можете принести до магазину. Є в магазині і зона буккросингу, де можна купити або обміняти книжки.

Запорізький магазин став одним із проектів, який реалізує Всеукраїнська благодійна організація «Твори добро». Щоб ті, хто потребує допомоги, могли її отримати, тут працює сім волонтерів. Благодійний магазин користується попитом у запоріжців. Волонтери кажуть, що іноді пакетами з речами заставлений весь прохід у залі. Через низьку ціну, купують їх теж досить активно.

Якщо ви теж маєте речі, які вже не носите, не обов’язково відправляти їх у смітник. Віддати їх ви можете безпосередньо до магазину, або ж покласти в спеціальні контейнери, які знаходяться в торгівельному центрі за адресою проспект Соборний 83 та в «Едісон спейс коворкінг».

Источник: https://tv5.zp.ua/news/den-blagodijnosti-po-zaporizki-yak-mistyani-mozhut-dopomogti-nuzhdennim/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top