Депутата Запорізької міськради підозрюють у систематичному хабарництві

Правоохоронці повідомили про підозру 42-річному депутату Запорізької міської ради за фактом розтрати коштів Запорізької міської територіальної громади та комунального підприємства «Запоріжринок», та систематичному отриманні хабарів від суб’єктів господарювання (ч. 4 ст. 191, ч. 3 ст. 368 КК України).

Як інформує Київська міська прокуратура, підозрюваний, будучи директором комунального підприємства «Запоріжринок» організував схему одержання неправомірної вигоди від керівників суб’єктів господарювання.

«Під час проведення публічних закупівель посадовець укладав завідомо збиткові для комунального підприємства договори, незаконно відхиляв умови товариств, які пропонували більш вигідні пропозиції та систематично, за хабарі, приймав рішення на користь інших суб’єктів господарювання.

За попередніми даними вказані дії призвели до збитків у розмірі близько 1 мільйона гривень.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу та його відсторонення від займаної посади», — сказано у повідомленні.

Досудове розслідування триває, встановлюються інші причетні до злочину службові особи, у тому числі серед місцевих депутатів, а також керівники товариств, які надавали неправомірну вигоду.

Нагадаємо, директором комунального підприємства «Запоріжринок» є депутат міськради, член політичної партії «Партія Володимира Буряка «Єднання» Олег Коломоєць.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/deputata-zaporizkoi-miskrady-pidozriuiut-u-systematychnomu-khabarnytstvi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top