Депутати підтримали низку важливих проєктів рішень на сесії Запорізької міської ради

Передостання в цьому році сесія міської ради відбулась сьогодні, 24 листопада. Серед проєктів рішень на порядку денному – фінансування медицини, соціальної сфери, освіти і спорту, транспорту, перерозподіл коштів та освоєння субвенцій по програмах розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства. Крім того – розгляд петицій та проєктів землевпорядної документації тощо.

Прийнято рішення, розроблене за дорученням постійної депутатської комісії з питань життєзабезпечення міста. За Звернення від депутатів Запорізької міської ради до парламентарів та Кабінету Міністрів України стосовно безоплатного надання співвласникам багатоквартирних будинків інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно проголосували 58 депутатів з 62 присутніх на пленарному засіданні.

До фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді звернулася група небайдужих запорожців, до якої входять представники громадських і козацьких організацій, ветеранських спілок та об’єднань, Національного заповідника «Хортиця» та Запорізького Національного університету.  Вони представили ініціативу щодо перенесення пам’ятника Богдану Хмельницькому на перехрестя проспекту Металургів та вулиці Б.Хмельницького.  Пам’ятник цій визначній історичній постаті нині «прихований» від уваги містян та туристів у парку Металургів. Тож, депутат від фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді Вячеслав Зайцев звернувся під час пленарного засідання до депутатів з пропозицією підтримати ініціативу запоріжців. Рішення по перенесенню пам’ятника ще вивчатиметься.

Вдруге цьогоріч на розгляд міської ради фракція «Європейська Солідарність» винесла проєкт рішення «Про скасування рішення Запорізької міської ради №16 від 05.07.2006 «Про проголошення території міста Запоріжжя – територією без НАТО». Це рішення підлягає скасуванню, оскільки не є в межах компетенції міської ради та на даний час суперечить Конституції та іншим законодавчим актам України.

Серед тих, хто підтримав необхідність скасування рішення міської ради «Про проголошення території Запоріжжя – територією без НАТО» — 27 обранців. Серед них – 12 депутатів від «Єднання», 6 – «Слуг народу» і жодного голосу від фракцій «Опозиційна платформа за життя», «Нова політика» та «партія Шарія». Досить показовим виявилось голосування в той час, коли через окупацію Криму, війну на Донбасі Верховна Рада відновила рух до НАТО.

Читайте також: Через Запоріжжя запустили новий потяг на гірськолижний курорт

Источник: https://forpost.media/novosti/deputaty-pidtrymaly-nyzku-vazhlyvykh-proiektiv-rishen-na-sesii-zaporizkoi-miskoi-rady.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top