Десять будинків та сімейна амбулаторія в Олександрівському районі залишились без гарячої води

Причина — непорозуміння між міськими тепломережами та керуючою компанією «Місто для людей Запоріжжя».

Та несправність обладнання на внутрішньобудинкових мережах. Більше півроку організації намагаються визначити, хто повинен здійснити ремонт, та рішення знайшли лише сьогодні.

Будинок №87 по вул. Олександрівській – один із десяти, де немає гарячої води. Вийшов з ладу вузол теплорозподільної системи, що знаходиться у підвалі будинку.

Несправний вузол знаходиться у підвалі одного будинку, проте подає воду і на сусідній. Непорозуміння щодо його ремонту виникли через нові законодавчі акти, — пояснюють в районній адміністрації.

За висновками експертизи тепломереж керуюча компанія виконає необхідні роботи.

Та лише в Олександрівському районі Запоріжжя у такій ситуації опинились жителі ще дев’яти будинків та сімейної амбулаторії, вони стали наступними зупинками у маршруті комісії. Та як зазначають у райадміністрації, причина спільна — відсутність чіткого законодавчого регулювання.

Ліквідувати пошкодження і відновити гаряче водопостачання житлових будинків і сімейної амбулаторії члени комісія обіцяють найближчим часом, втім чіткої дати не називають.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/desyat-budinkiv-ta-simejna-ambulatoriya-v-oleksandrivskomu-rajoni-zalishilis-bez-garyachoyi-vodi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top