Дітей із Запорізької області окупанти вивезли до саратовської області

На тимчасово окупованій частині Запорізької області окупаційна влада продовжує здійснювати так зване «оздоровлення» неповнолітніх — дітей вивозять на територію російської федерації.

євген балицький, так званий «губернатор» Запорізької області, повідомив у своїх соціальних мережах, що дітей з Запорізької області відправили на «відпочинок» до саратовської області.

саратовська область, за словами балицького, славиться своєю історією, а от за даними «росстату» вона займає 16-те місце за кількістю жебраків на території рф.

Російські окупанти, залучаючи колаборантів, депортують українських дітей на інші тимчасово окуповані території, такі як Бердянськ та Крим, або ж на територію росії.

На жаль, точної кількості дітей, які були депортовані до росії чи переміщені на контрольовані нею території, немає. москва заявляє, що за рік повномасштабного вторгнення рф прийняла 5,3 мільйона людей з України, у тому числі – 738 тисяч дітей. Проте детальнішої статистики російські органи влади не надають, і перевірити цю інформацію неможливо.

Источник: https://forpost.media/novosti/ditey-iz-zaporizkoi-oblasti-okupanty-vyvezly-do-saratovskoi-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top