Для в’їзду в Україну під час карантину у іноземців повинен бути страховий поліс

З 28 вересня у іноземців та осіб без українського громадянства повинен бути страховий поліс для в’їзду в Україну. При цьому поліс повинен бути виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, у якої є представництво на території країни або договірні відносини з компанією-партнером в Україні.

Страховий поліс повинен покривати витрати, пов’язані з обсервацією або лікуванням коронавируса, а термін її дії повинен збігатися з терміном перебування громадян в Україні.

Також в Держприкордонслужбі зазначили, що без наявності поліса іноземці не можуть перетинати КПВ на тимчасового окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також у Криму.

Для деяких категорій іноземних громадян діють винятки:

іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Українібіженці або особи, які потребують додаткового захистуспівробітники дипломатичних представництв, офіційних міжнародних місій, консульських установ іноземних держав і члени їх сімейвійськовослужбовці країн-членів НАТО, що беруть участь в заходах щодо підготовки підрозділів Збройних сил

При цьому всі іноземці, які прибули з країн «червоної» зони, повинні перебувати на самоізоляції, крім: осіб які не досягли 12 років, які прибувають для навчання в закладах вищої освіти, водіїв і членів екіпажу вантажних транспортних засобів, діячів культури та інших.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/dlja-v-izdu-v-ukrainu-pid-chas-karantinu-u-inozemciv-povinen-buti-strahovij-polis/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=dlja-v-izdu-v-ukrainu-pid-chas-karantinu-u-inozemciv-povinen-buti-strahovij-polis

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top