Дороги, транспорт та «захищенні статті»: як витратили бюджет Запоріжжя в минулому році

Сьогодні, 15 березня, у Запорізькій міській раді відзвітували про минулорічний бюджет. Як виявилось, левову долю доходів забезпечив податковий збір від підприємств.

У 2018 році доходи міського бюджету Запоріжжя склали майже 8,7 мільярдів гривень. Майже три мільярди гривень до бюджету надійшло від податкового збору, ще 3 млрд — це надходження з обласного та державного бюджету. Такі цифри озвучили в департаменті фінансової та бюджетної політики Запорізької міськради. Як зазначили спеціалісти, видаткова частина склала більше дев’яти мільярдів.

Торік значна частина коштів була спрямована на розвиток благоустрою, інфрастуктури, транспорту та житлового фонду. Більше 6 млрд. направили на захищенні статті — заробітну плату працівників бюджетної сфери. Понад 400 млн витратили на утримання, капітальний і поточний ремонт доріг. Інші сфери, на які виділили сотні мільйонів, – житловий фонд і транспортна сфера.

Читайте також: Запорізька область готується до виборів

Источник: https://tv5.zp.ua/news/dorogi-transport-ta-zahishhenni-statti-yak-vitratili-byudzhet-zaporizhzhya-v-minulomu-rotsi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Добавить комментарий

scroll to top