ДСНС Запоріжжя дало розгорнуту інформацію по нічній пожежі в Соцмістечку

В ніч з 2 на 3 серпня в Запоріжжі сталася наймасштабніша за останні роки пожежа — вигорів дах багатоповерхового будинку по вулиці Сержанта Медвєдєва. Підрозділи ДСНС декілька годин долали вогонь. Є постраждалі.

Як повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в Запорізькій області, пожежа почалася близько 21:00, виклик гарячу лінію «101» Служби порятунку надійшов о 21:15. На місці стало відомо, що горить дах в чотирьохповерховому будинку. Загальна площа загоряння склала 450 кв.м. Масштаб вражав! Вогонь швидко розповсюджувався, через те, що на даху в той день і в попередні велися ремонтні роботи. На даху знаходилася велика кількість будівельних матеріалів, у тому числі — легкозаймистих.

Пожежу гасили одразу в двох напрямках. Сім стволів було задіяно для ліквідації вогню на даху. Ще чотири працювали на упередження — захищали квартири четвертого поверху. Завдяки цьому вдалося не допустити розповсюдження вогню на квартири і жодна з них від вогню не постраждала. Люди евакуювалися самостійно, ще до приїзду ДСНС. Після ліквідації вогню, у супроводі поліції та бійців ДСНС, люди отримали доступ до помешкань задля того, щоб зібрати необхідні та цінні речі. Після цього людей направили на ночівлю до гуртожитку Педагогічного коледжу. Поліція організувала охорону місця пригоди.

Від ГУ ДСНС до боротьби з вогнем, яка тривала більше 2,5 годин, було залучено 60 чоловік особового складу й 15 одиниць техніки. Підрозділи працювали під головуванням начальника ГУ ДСНС України у Запорізькій області генерал-майора служби цивільного захисту Олексія Лепського. На місці було розгорнуто штаб з ліквідації наслідків надзвичайної події на чолі з Головою Запорізької обласної державної адміністрації Олександром Старухом, до складу якого увійшли представники місцевих органів виконавчої влади.

За повідомленням Голови Запорізької області Олександра Старуха, постраждав один з бійців ДСНС — чоловіка з отруєнням продуктами горіння доправили до 5ї міської лікарні.

Источник: https://forpost.media/novosti/dsns-zaporizhzhia-dalo-rozghornutu-informatsiiu-po-nichniy-pozhezhi-v-sotsmistechku.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top