Електроні лікарняні: які зміни очікують запоріжців

“Відтепер для застрахованої особи, якій був складений медичний висновок про тимчасову непрацездатність, інформація автоматично перетворює цей висновок в електронний лікарняний висновок, за допомогою електронного Реєстру, який утримується пенсійним фондом. І інформація поступає до особистого кабінету роботодавця, а також до особистого кабінету застрахованої особи”, – розповів начальник Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області Олег Бескіщенко.

Електроні лікарняні є підставою для отримання від Фонду соціального страхування України допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, а також щодо тимчасової втрати працездатності. На першому етапі зміни для застрахованої особи будуть несуттєвими, кажуть у Фонді, і , запевняють посадовці – лише позитивними.

Варто зазначити, як і у випадку оформлення паперового лікарняного листка, розмір допомоги щодо тимчасової втрати працездатності складе від 50 до 100% середнього доходу застрахованої особи. До першого вересня будуть оформлюватись і паперові і електронні лікарняні. Тому роботодавцям треба урахувати всі зміни та особливості у перехідний період.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/elektroni-likarnjani-jaki-zmini-ochikujut-zaporizhciv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=elektroni-likarnjani-jaki-zmini-ochikujut-zaporizhciv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top