Фірма з «моторівськими» представниками отримає ділянку на якій колись замість фонтану з’явився ресторан

Вже котрий рік міськрада не може визначитись, що робити з ділянкою, яка знаходиться просто в центрі Запоріжжя. Плани на територію біля палацу «Орбіта» постійно змінюються, а власне як і її орендатори.

Тривали час у центрі міста існував зруйнований часом фонтан. У 2019 році міськрада вирішила передати ділянку в оренду ТОВ “Запоріжжя-Айс”. Повідомлялось, що на місці збудують льодову ковзанку, власне ковзанку збудували, але на базі ресторану LiHoy. Зараз стало відомо, що землю планують передати в оренду вже іншій фірмі.

Про це повідомляє «Запорізький проект розслідувань».

Про передачу земельної ділянки йдеться у проєкті рішення Запорізької міської ради від 11 вересня (№24).

До 2019 року землю навколо «Орбіти» за адресою вул. Лермонтова, 9 використовував комунальний заклад, проте міськрада погодила рішення про розподіл території на 3 частини.  Одна частина дісталась «Орбіті», одна міськраді і остання стала «окремою» територією зі своїм кадастровим номером. Тоді цільовим призначенням визначали «розташування палацу культури» з умовою еставрації фонтану, але згодом воно змінилось на «розташування громадсько-розважального центру».

Відтепер цю землю буде орендувати фірма ТОВ “Ленд-Зет”, керівником якої є Олександр Леховіцер, пов’язаний з підприємством «Мотор Січ». Повідомляється, що начебто на ділянці знаходиться нерухоме майно, яке на праві власності належить ТОВ «Ленд-Зет». Тому її передають у користування цьому орендатору.

Олександр Леховіцер також був помічником запорізького екс-нардепа та президента підприємства “Мотор Січ” Вячеслава Богуслаєва. А 2014 року сам балотувався до Верховної Ради. Тоді вказував, що працює директором ТОВ “Мотор ТНП”.

Сообщение Фірма з «моторівськими» представниками отримає ділянку на якій колись замість фонтану з’явився ресторан появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/firma-z-motorivskimi-predstavnikami-otrimaie-diljanku-na-jakij-kolis-zamist-fontanu-z-javivsja-restoran.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top