Фірма запорізького нардепа Кальцева планує будівництво біля «Дубового Гаю»

Фірма «Запоріжресурспроєкт» планує будівництво 13-поверхівки поблизу з річком портом та парком «Дубовий Гай», повідомляє «ЗЦР».

Компанія отримала містобудівельні умови та обмеження проєктування обєкту будівництва (МБУтаО) ділянку 0,5 гектара на вул. Глісерній. Сулячи з уього та будуватимуть 13-14 поверхову будівлю, будуватимуть її «підїздно» (одна черга будівництва – один підїзд). Планована щільність населення при цьому складе граничну для цього мікрорайону – 450 людей на гектар. Найближче допустима відстань до вже існуючого будинку – 20 метрів.

Раніше беніфіціаром «Запоріжресурпроєкт» через кіперські офшори зазначався Валодимир Кальцев, однак після того як він став нардепом від «Опозиційної платформи – За життя» офшори переоформили на його матір.

У серпні 2019 р міськрада продовжила «Запорожресурспроекту» оренду цієї ділянки, після того, як прокуратура програла в апеляційній інстанції повернення цієї ділянки. Півроку тому інша фірма Володимира Кальцева «Статус-капітал» отримала містобудівні умови і обмеження на будівництво житлового комплексу в 25 поверхів поруч з каскадом «Райдуга», але будівництво так і не почалося. По всій видимості, МБУтаО отримують перед підготовкою ділянки до продажу (опосередковано, через продаж корпоративних прав на фірму-орендаря).

Сообщение Фірма запорізького нардепа Кальцева планує будівництво біля «Дубового Гаю» появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/firma-zaporizkogo-nardepa-kalceva-planuie-budivnictvo-bilja-dubovogo-gaju.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top