Хто серед запоріжців потрапив до ТОП-100 найбагатших людей України?

Фото: Google.com

Видання «Фокус» традиційно підрахував статки заможних українців. Ринату Ахметову та Ігорю Коломойському, котрий рік підряд вдається утримуватись у першій п’ятірці. Однак нашу увагу привернули представники із Запоріжжя. Все-таки ці персони ближче, щоправда, не завжди в географічному сенсі.

Журнал «Фокус» опублікував свій 12-й рейтинг 100 найбагатших людей України. Головна тенденція – статки найбагатших співвітчизників зросла майже до рівня дореволюційних часів. Сумарний статок всієї сотні за підсумками 2018 року становить 40,9 мільярда доларів.

Найбагатшим жителем Запоріжжя можна вважати главу підприємства «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва, він займає 20 місце в рейтингу – 423 $ млн.

Фото: Google.com

Глава наглядової ради холдингу Global Spirits Євгеній Черняк займає 62 сходинку – 124 $ млн.

Фото: Google.com

Трійку зачиняє Ігор Дворецький – засновник та власник «Індустріалбанку» – 77 місце. Статки 107$ млн.

Фото: Google.com

Як рахувало видання:

Рейтинг 100 найбагатших людей України включає не тільки українських громадян, але і експатів, які заробили основний капітал в нашій країні.

При розрахунку станів ми враховували основні бізнес-активи, що належать підприємцям: виробничі і торговельні компанії, банки, об’єкти комерційної нерухомості. Також враховувався кеш, отриманий від продажу бізнесу за останні вісім років.

Оцінка нерухомості проводилася на основі даних про площі та вартості квадратного метра.

Підбором активів і їх оцінкою займалася редакція Фокуса за сприяння інвестиційних компаній. Капіталізація публічних активів оцінювалася виходячи з ціни їх акцій за останній рік на фондових майданчиках. Непублічні компанії ми оцінювали за допомогою галузевих мультиплікаторів, наданих Concorde Capital. При неможливості застосування мультиплікаторів ми оцінювали капіталізацію порівняльним методом на основі референтних угод.

Істотним недоліком оцінки компаній за допомогою мультиплікаторів є висока похибка цих методів. Наведена нами оцінка станів носить суб’єктивний і виключно орієнтовний характер.

Оцінка бізнесу проводилася по курсу 27 UAH / USD

Вартість активів, оформлених на родичів, включалася в оцінку бізнесу учасників рейтингу, якщо відомо, що їх родичі не беруть активної участі в управлінні компаніями.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/hto-sered-zaporizhciv-potrapiv-do-top-100-najbagatshih-ljudej-ukraini.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top