Ігнат пояснив, як українці допомагають росіянам під час ракетних атак

Юрій Ігнат, представник Повітряних сил України, підкреслив ризики, які несуть публікації зображень та відео активності систем протиповітряної оборони (ППО) країни.

За його словами, такі матеріали можуть служити джерелом цінної інформації для ворожих сил, зокрема російських окупантів. Ігнат детально пояснив механіку, за допомогою якої противник може використовувати фото та відео для визначення місцезнаходження установок ППО, застосовуючи методику тривимірного визначення координат.

Він також наголосив на важливості вимкнення камер відеоспостереження під час повітряних тривог, зазначивши, що цим питанням активно займається Служба безпеки України та інші правоохоронні органи. За його словами, недотримання цієї вимоги може серйозно зашкодити безпеці.

Попри це, Ігнат зазначив, що всі відеоматеріали, зокрема зняті українськими військовими та іноземцями, перед публікацією проходять суворий відбір. Це необхідно для демонстрації ефективності зброї партнерів та успіхів у збиванні ракет. Речник наголосив на значенні таких публікацій для підтримки довіри між Україною та її партнерами. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/ignat-poyasniv-yak-ukrayintsi-dopomagayut-rosiyanam-pid-chas-raketnih-atak/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top