Ірина Фріз: Влада мовчить про те, що Росія принизила Україну, передавши судна на відповідальне зберігання

Скріншот з відео

Те, що нинішня влада не коментує те, що Росія передала захоплені судна під відповідальне зберігання є ознакою того, що у нас проросійська влада.

Про це ефірі ток-шоу “Прямий ефір” заявила народна депутатка від фракції “Європейська солідарність” Ірина Фріз.

“Сьогодні є дуже знаковим те, що немає жодних офіційної реакції від влади. Є журналісти, які подають цю інформацію під своїм кутом, є політики, які будуть коментувати під кутом свого бачення, але офіційна влада не дала жодного коментаря щодо того, що Російська Федерація принизила Україну, передавши нам судна, які були захоплені в Керченській протоці в брутальний спосіб на відповідальне зберігання. Це таке публічне приниження України, і мовчанка збоку офіційної влади лише підтверджує, що вона і далі буде гнутися в тому числі»і»в Нормандському форматі і далі, далі, далі, лише для того щоб пан Путін був задоволений”, – заявила Фріз, додавши, що “тому в нас, на жаль, поки проросійська влада, яка виконує зовсім недержавницьку функцію і не захищає національні інтереси”.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/irina-friz-vlada-movchit-pro-te-shho-rosija-prinizila-ukrainu-peredavshi-sudna-na-vidpovidalne-zberigannja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top